Kaya by Karo

Marka

100% wyprodukowano w Polsce!

 

KAYA by Karo jest nową, polską marką odzieżową skierowaną do kobiet. Filarem i tym co wyróżnia KAYA by Karo jest dbałość o każdy detal oraz doskonała jakość materiałów i dodatków.

W proces powstawania każdej sukienki włożone jest serce i zaangażowanie doświadczonych fachowców. Szwalnia, w której powstają wszystkie projekty potwierdza swoje doświadczenie i wiedzę już od 20-tu lat. Mieści się w sercu Podbeskidzia, malowniczej miejscowości Bielsko – Biała.

 

Find your Key. The Key is Kaya

 

Kobieta, otrzymując nasz produkt ma okazję poczuć się wyjątkowo – to główna idea marki. Dzięki dopracowanym projektom ubrania z kolekcji KAYA by Karo zmysłowo podkreślają kobiecość i elegancję.

Wszystkie materiały używane przy produkcji są sprowadzane bezpośrednio z Holandii i Włoch. Dodatki służące do wykończenia projektów są produkcji polskiej.

 

Kolekcja lato 2016

 

Debiutancka kolekcja skierowana jest dla prawdziwych wojowniczek, poszukiwaczek wyjątkowości i oryginalności. Propozycję na lato 2016 stanowią kanwę projektów zgodnych z obowiązującymi trendami w tym sezonie.

Najnowsza KAYA by Karo to połączenie dwóch światów: klasycznej kolorystyki z niebanalnymi i odważnymi fasonami, których wspólnym mianownikiem jest najwyższa jakość materiałów.

A Ty odnalazłaś już swój klucz?

Kontakt

tel.: + 48 794 772 319
Kontakt w godzinach: 08:00-17:00

e-mail: sklep@kayabykaro.pl

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.